logotyp
Login

Něco málo o váhách pro drobné běžné spotřebitele

Něco málo o váhách pro drobné běžné spotřebiteleVáhy jsou jednou z mnoha věcí, s nimiž se setkáváme denně, aniž si uvědomujeme jejich význam a přínos pro nás všechny.
Když přijde na svět malý človíček, všichni hned zjišťují jeho pohlaví a hmotnost. Každý z nás putoval na váhu již několik minut po narození a v prvním roce života je dítě mnohokrát zváženo na pravidelných prohlídkách u pediatra. Mnoho pediatrů používá ještě dodnes staré nepřesné váhy. Rádi bychom jim nabídli moderní váhy, na nichž zváží miminka nejen přesně, ale hlavně rychle. Vždyť udržet malé díte na váze v klidu bývá někdy velkým oříškem.
Aby děti dobře rostly a jejich rodiče byli v dobré kondici, navštívíte lékárnu. Možná si při rozhovoru s lékárníkem všimnete, že používá kvalitní a přesnou váhu od firmy Mettler. Odejdete z lékárny a najednou dostanete hlad. Je čas koupit si pár čerstvých vitamínů. Navštívíte zeleninu a za chvíli skládáte čerstvé ovoce, cibuli a mrkev na váhu. Drobný zelinář vkládá ručně závaží na oprýskanou starou váhu. Za chvíli to nevydržíte a doporučíte mu koupi nové digitální váhy. Všimněte si zde naší nabídky vah pro tržnice, zemědělce, váhy pro sadaře nebo váhy na pulty prodejen. Míjíte uzenářství a vůně masa Vás vtáhne dovnitř. Řezník si právě koupil novou váhu pro řezníky a obsluhuje zákazníky závratnou rychlostí.
Ještě potřebujete droždí a mouku na koláče. A také novou váhu do kuchyně neboť stará již neváží přesně. Nabídku kuchyňských vah a drobných kapesních přenosných vah také naleznete v našem eshopu. V tom shonu málem zapomene poslat balík tetě k svátku. Na poště si všimnete velké váhy na balíky a maličké na drobné listovní zásilky. Jdete domů a míjíte pivovar a hospodu. Zvážit pivní sud to už chce panečku větší váhu. A co teprve kamion projíždějící kolem. Velké průmyslové váhy dodáváme našim velkoodběratelům, jako je např. firma Škodovka. Váží se denně, všude kam se podíváte.
Podívejte se do naší nabídky vah, kde naleznete velké váhy s nosností okolo 1500kg až po drobné váhy pro zlatníky nebo laboratoře. Kvalitní váha vám ušetří mnoho času. A ušetřený čas je ten největší dar, který můžete sami sobě dát.

Zpět na hlavní výpis

!!!Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu!!!
Proč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených >>


Váhy, vážení, vážní systémy, váhy pro průmysl, laboratoře, eshopy
Pro přepočet ceny v Kč prosím použijte aktuální kurz EUR:
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Registrace k odběru newsletteru téma váhy
Naši partneři:

Partner pro Servis vah v SR Váhy-váhy.sk - prodej a servis vah v Teplicích/Hlídejte si váhu odměřováním potravin a pro aktivní hubnutí a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl a dokonalá váha/ Partneři: Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio /Zvažte si ryby pro zdravý jídelníček E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla /

váhy, vážení, váhy světových značek, kalibrace vah
Analytika váhy získala certifikát ISO 9001:2009
Certifikát váhy - Český metrologický institut
Analytika váhy je členem unie výrobců vah - certifikát
Dárky k objednávce
Zapůjčení zdarma
Další výhody k objednávce

Created by © 2010-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Doporučujeme: Čištění peří dle váhy Obchod úsměv - něco pro vaši váhu Lesnické a zemědělské potřeby